picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

badanie mikrobiologiczne powietrza

badanie mikrobiologiczne powietrza

Czy waszym zdaniem badanie mikrobiologiczne powietrza w wentylacji się opłaca i czy się odbija na komforcie funkcjonowania budynku?

Yhajuse

Posty: 1

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Dzidaaa

Posty: 5

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

nighthaze

Posty: 6

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

Klara323

Posty: 4

 
Współpracowałem z https://environprojekt.com przy przeglądach okresowych budynków, ale mają też ludzi od kontroli systemów wentylacyjnych, modernizacji, montażu, projektowania. Dużo usług dedykowanych pod utrzymanie właściwego stanu nieruchomości, a teraz to dość ważna sprawa. I instytucje się przyglądają i klienci, wszyscy po prostu.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

Michasik

Posty: 3

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

Lupusx

Posty: 8