picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

masaz tarnowskie góry, polecicie ?

masaz tarnowskie góry, polecicie ?

Nie wiem czy ten masaz tarnowskie góry tak dobrze działa na ludzi czy tylko tak o tym piszą i mówią? Ktoś stosuje masaż stóp? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Zlomex

Posty: 3

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

StaryChemik

Posty: 3

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, iż rzeczywiście to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje stosunki z całą rodziną.

wertus00

Posty: 5

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, wobec tego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam w szczególności po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

Black_Riot

Posty: 8

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, albowiem można tutaj odnaleźć dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje bardzo porządne efekty. Jestem bardzo zaspokojony, albowiem relaksuje się i przy okazji sporo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, albowiem rzeczywiście należałoby tam zajrzeć.

kerad17

Posty: 7

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

andzelikk

Posty: 4

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, niemniej jednak okazało się, że masaz stop slask działa niesłychanie dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, niemniej jednak już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

eror81

Posty: 5

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem faktycznie bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

dermawer

Posty: 10

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

dzbanuś_!

Posty: 6

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

yarofe

Posty: 18