picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nauka pływania legnica, polecicie ?

nauka pływania legnica, polecicie ?

Czy szkoła pływania w Legnicy to dobre miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, ale nie bardzo wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

Klaudi

Posty: 2

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem rzeczywiście niesłychanie zadowolony. Według mnie są najlepsi, albowiem nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

DevilScream

Posty: 7

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony poprzez nich, zatem polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

RuFiK

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Klara323

Posty: 2

 
Nie za niesłychanie pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

codePerformance

Posty: 8

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

pawel253

Posty: 3

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

labuh

Posty: 6

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Welinka

Posty: 33

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Klarka45

Posty: 13

 
Nie przepadam za wodą, natomiast faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, natomiast jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

wisła1905

Posty: 9