picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Meble na wymiar w Szczecinie

Meble na wymiar w Szczecinie

Możecie się podzielić praktykami dobrej aranżacji przestrzeni kuchennej? Nie wiem, jak rozmawiać z wykonawcą i o co prosić głównie. Jakbyście mogli to proszę o odpowiedzi.

dermuster

Posty: 1

 
Myślę, że ceny materiałów wykończeniowych nie spadną, a wręcz przeciwnie w najbliższym czasie. Drewno drogie, ale jeszcze można się ogarnąć. Im szybciej zamówisz, tym lepiej. Trzeba uciekać przed inflacją.

znamsienatym

Posty: 2

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

artoor

Posty: 9

 
Sympatyczna współpraca z https://www.studiowiking.pl/realizacje/ wyszła i cieszę się, że jeszcze się wyrobiłem z wystrzałem cenowym drewna, ogólnie wykończeniówki. Mam ogólnie sporą kuchnię. Przy blacie bezpośrednio można sobie zjeść, a krzesła schować, bo mam wydzieloną przestrzeń, żeby podwiesić. Akurat na tym mi zależało i dodatkowo dopłaciłem. Wizualizacja generalnie zgodziła się w 95% z rzeczywistością. Montują, gwarancję dają, uczciwie ludzie. Nie dziwne, że tyle lat na rynku.

Jasio234

Posty: 4

 
Im dłuższa gwarancja, tym lepiej świadczy o wykonawcy, po prostu. Ufają temu, co robią i tak samo Ty zaufasz. Dobra strategia. Co do kuchni to zgodność z aranżacją całej nieruchomości właściwie obowiązkowa, więc zamawiasz po remoncie. Wiadomo, że różnie może się potoczyć.

neimar10

Posty: 9

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

esdoen1

Posty: 12

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

Black_Riot

Posty: 4