picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

panele laminowane pergo, gdzie ?

panele laminowane pergo, gdzie ?

Szukam renomowanego producenta systemów podłogowych. Słyszałem dobre opinie o panelach Quickstep. Czy też je potwierdzacie?

Krzychoo

Posty: 1

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bowiem przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej szanse i niezwykle się ucieszyłem, iż mogę moje zwykłe panele wymienić na takie eleganckie :)

Marioleczka

Posty: 4

 
Tak, to idealny pomysł. Musisz tylko wybrać należyte panele laminowane Pergo. Polecam tę firmę, bo z jej produktów przeważnie korzystam w mojej pracy (właściciel firmy remontowo-budowlanej).

Nikuś23

Posty: 6

 
Najbardziej uniwersalne są panele podłogowe, które mają wiele zalet. Najważniejsze jest to, że są dostępne w bardzo przystępnej cenie. Niewielkim kosztem można wyłożyć nimi całe mieszkanie, dzięki czemu zyskuje ono na przytulności.

gregBard

Posty: 10

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

sgemino

Posty: 10

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one stosownie dobrane do potrzeb klienta.

Kitas

Posty: 2

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że warto zainwestować w panele Quickstep, które są naprawdę dobrze wykonane.

piehoot

Posty: 13

 
Jeżeli już je nabyłeś, to oznacza, iż tak miało być. Panele podłogowe imitują idealnie naturalne drewno i nie wymagają poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Damiano2

Posty: 3

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Na nieszczęście, niemniej jednak po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, albowiem byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

Hello98

Posty: 3