picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sklep ogrodniczy online, jaki ?

sklep ogrodniczy online, jaki ?

Poszukuje sklepu ogrodniczego online, który ma bardzo duży wybór iglastych roślin. Nie wiem jeszcze, co zamówię, dlatego chce zobaczyć, co ciekawego jest na rynku.

hamuś45

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, ale rzeczywiście oferta była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

robertos

Posty: 10

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

strusiek

Posty: 3

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, zatem każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

micko

Posty: 4

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie wykonać sobie plan. Pamiętajmy, że iglaki mają różne żądania i liściaste mają różne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba znaleźć czas na dopasowanie wszystkich roślin.

serwer23

Posty: 5

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

ernolo

Posty: 3

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

sthEn

Posty: 22

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co winien kupować. Wybór iglaków jest duży, niemniej jednak trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, które warunki musimy im dać żeby rosły niesłychanie dobrze.

Black_Riot

Posty: 8

 
Bardzo podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, dlatego jeśli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Naprawdę warto wydać to sosnę swoje pieniądze.

zambott

Posty: 5

 
Zakupiłem świerk rydal sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Rydal-C7%2C5/9361 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, jakie są świeże i bardzo szybko rosną.

Kwatuszek

Posty: 8