picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

systemy erp, znacie ?

systemy erp, znacie ?

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

prezesowa

Posty: 3

 
Nie ulega wątpliwości, iż zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

eGall

Posty: 9

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

bernatka789

Posty: 4

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

namok

Posty: 7

 
Na przeróżnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów przeróżnych w internecie.

Gabat

Posty: 7

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w fachowy sposób. Uważam, iż w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

TomekK

Posty: 10

 
Monitoring należności, jak najniezwyklej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, jakie co miesiąc posiadają niezwykle dużą ilość faktur.

cinto

Posty: 9

 
Wszystko o zarządzaniu firmami znajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się ciekawych informacji, a zarówno otrzymać wiedzę na temat przeróżnych stosowanych systemów w firmach.

Yuri20

Posty: 4

 
Zarządzanie firmami to niezwykle ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odszukać w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Vez

Posty: 18