picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Czy udało się wam ostatnio trafić na fajny wideorejestrator do samochodu, który się sprawdza niezawodnie w kryzysowych sytuacjach na drodze?

HARY1953

Posty: 1

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

esdoen1

Posty: 14

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

aGamelo

Posty: 2

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

Anetkusss

Posty: 27

 
Jedna z lepszych promocji Media Expert w ostatnich latach dla kierowców moim zdaniem, a wideorejestrator Xblitz s10 duo w połączeniu z alkomatem i rabatem 100 złotych to już naprawdę dobry dodatek do codziennej, ale i nocnej jazdy. Obraz full HD, a o nic więcej w sumie nie chodzi. Detale nagrywa, czyli numery rejestracyjne. Dla mnie obowiązkowy zakup i tak, a jeżeli można trochę taniej w czasach wysokiej inflacji cokolwiek dostać to tym bardziej rozwiązanie godne polecenia.

Jasio234

Posty: 4

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

pawel253

Posty: 16

 
Cieszę się, że Media Expert robi taką promocję, bo trzeba kierowców cały czas uświadamiać. Alkomat się przyda zawsze i wszędzie, a mandaty rosną nieubłaganie. Aż się boję pomyśleć, co to będzie po zmianach przepisów.

Black_Riot

Posty: 5

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Laleczk34

Posty: 28

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Dziwne, że wcześniej się nie natknąłem na to, a byłem tydzień temu w Media Expert. Może dopiero niedawno z tym wystartowali?

Black_Riot

Posty: 4